۲۳ تیر ۱۴۰۳

پایگاه مقالات و اخبار دندانپزشکی

آخرین خبرها

مدت انتظار پروانه متخصص دندانپزشکی ۱/۳تا ۳ سال شد

مدت انتظار پروانه متخصص دندانپزشکی

مدت انتظار پروانه متخصص دندانپزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت جزئیات کاهش مدت زمان تعهدات متخصصین دندانپزشکی را تشریح کرد.
دکتر باقر لاریجانی گفت: در راستای سیاست های وزارت بهداشت و پیشنهاد کمیسیون معين شوراي آموزش دندانپزشكي و تخصصي ،مدت زمان تعهدات در “آيين نامه خدمات متعهدین خدمت دوره های تخصصی دندانپزشکی” کاهش یافته و همچنین تمهیداتی نیز برای حمایت بیشتر جهت افرادي كه طرح نیروی انسانی و نظام وظیفه را قبلا به عنوان دندانپزشک عمومي گذرانده اند ،اتخاذ شده است.

وی اضافه کرد: جدول حداقل زمان خدمات متعهدين خدمت در دوره اين دولت، براي دانش‌آموختگان رشته‌هاي تخصصي دندانپزشكي که دوره طرح و يا سربازي را به عنوان دندانپزشك نگذرانده اند و پس از آزمون بورد سال ۱۳۹۴ توزيع شده اند ،ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

معاون آموزشی وزارت بهداشت اظهار داشت: همچنین مدت زمان انجام تعهدات طرح نيروي انساني و خدمت نظام وظيفه از زمان تعهدات دانش‌آموختگان متعهد خاص و عام رشته‌هاي تخصصي دندانپزشكي که دوره طرح و يا سربازي را به عنوان دندانپزشك گذرانده اند به تناسب کسر خواهد شد.

وی افزود: در صورت انجام وظايف محوله و رضایت دانشگاه محل خدمت از کیفیت خدمات متعهدین، اعمال ضریب برای کاهش مدت انتظار مطب برای مشمولین به حداقل ۱ سال و ۳ ماه تا حداکثر ۳ سال خواهد رسید.

منبع: ایردن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

15 + پنج =