۲۷ فروردین ۱۴۰۳

پایگاه مقالات و اخبار دندانپزشکی

آخرین خبرها

نخستین مدرسه تابستانی سلولهای بنیادی برپا می شود

نخستین مدرسه تابستانی سلول های بنیادی توسط شبکه طب بازساختی و سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به مدت ۵ روز برگزار می شود.

نخستین مدرسه تابستانی سلولهای بنیادی برپا می شود

نخستین مدرسه تابستانی سلولهای بنیادی برپا می شود

مدرسه تابستانی سلوهای بنیادی از سوی شبکه طب بازساختی و سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان، فارغ التحصیلان و علاقمندان به مباحث سلول های بنیادی و تکنیک های آزمایشگاهی ایجاد شده است.

دوره مذکور به صورت کاملاً عملی و در قالب گروه های چند نفره برگزار خواهد شد، از ۳۰ مردادماه در دانشکده دندانپزشکی آغاز می شود و تا سوم شهریورماه ۹۵ به مدت پنج روز ادامه خواهد یافت.

کارگاه ها به صورت دوره های آموزشی کوتاه مدت برگزار می شود و شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با کشت سلول های بنیادی و تکنیک های متداول سلولی آشنا خواهند شد.

زمان بندی کارگاه ها در اولین دوره مدرسه تابستانی به گونه ای است که شرکت کنندگان می توانند با توجه به علاقه خود و مباحث مطرح شده در کارگاه ها، در یک یا چند دوره آموزشی شرکت کنند.

هزینه ثبت نام در این مدرسه تابستانی دومیلیون ریال (۲۰۰ هزار تومان) است که برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با تخفیف ۵۰ درصدی یک میلیون ریال است.

همچنین هزینه ثبت نام دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با احتساب ۷۵ درصد تخفیف محاسبه می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

1 + پانزده =