۱۴ اسفند ۱۴۰۲

پایگاه مقالات و اخبار دندانپزشکی

آخرین خبرها

مسواک هوشمندی که از درون دهان شما فیلم میگیرد!

کمپانی Onvi به تازگی مسواک برقی خاصی را معرفی کرده که در حین مسواک کردن دندان های شما از داخل دهان شما فیلم برداری می کند و شما قادر به مشاهده فیلم واضح از وضعیت دهان خودتان در هر لحظه در گوشی تلفن همراهتان خواهید بود!

مسواک هوشمندی که از درون دهان شما فیلم میگیرد!

مسواک هوشمندی که از درون دهان شما فیلم میگیرد!

انجمن پزشکان ایالات متحده امریکا استفاده از مسواک های برقی را برای تمامی افراد مجاز دانسته اند به شرط آنکه افراد نحوه صحیح کارکرد آنها را به صورت کامل از طریق دفترچه های راهنمای آنها فرابگیرند!

این مسواک برقی Prophix نام دارد و علی رغم یک LED برای نوردهی داخل دهان از یک دوربین برای فیلم برداری HD و کیفیت ۱۰۸۰p بهره می برد، دوربین ۱۰ مگاپیکسلی تعبیه شده در این دوربین آنچنان با کیفیت است که ابدا تصاویر قابل مشاهده از داخل دهان تهوع انگیز نخواهد بود! و می توانید هر گونه کثیفی و نابسامانی درون دهان و دندان ها را با بالاترین کیفیت مشاهده کنید.

مسواک هوشمندی که از درون دهان شما فیلم میگیرد!

مسواک هوشمندی که از درون دهان شما فیلم میگیرد!

ابزار و لوازم همراه این مسواک همگی به قدری کامل هستند که می توانید از بابت تمیز کردن مسواک خیال جمع باشید و در مقابل تصاویر ثبت شده از دهان شما آنقدر با کیفیت است که دندان پزشک دیگر نیازی به باز کردن دهان شما برای تشخیص مشکل نخواهد داشت!

با توجه به مشخصات ارائه شده حتما فهمیده اید که هزینه عکس و فیلم از دهان همانند هزینه های درمان دندان ها ابدا پایین نخواهد بود و بایستی هزینه بالایی بابت این مسواک بپردازید.

مسواک برقی Prophix قرار است به مبلغ ۴۰۰ دلار از سوی Onvi روانه بازار شود، این مبلغ حدود ۲ برابر مسواک های برقی پر آوازه Sonicare FlexCare Platinum و Oral-B 7000 SmartSeries است. البته برای افرادی که با مسائلی نظیر التهاب لثه یا بیماری های دهانی دست و پنجه نرم می کنند یک راه خوب و مفید به حساب خواهد آمد.

منبع: جام جم آنلاین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

چهار + هجده =