۱۴ اسفند ۱۴۰۲

پایگاه مقالات و اخبار دندانپزشکی

آخرین خبرها

دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی عنوان برترین دانشکده را کسب کرد

دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی براساس رتبه بندی آموزشی وزارت بهداشت در سه حیطه آموزش، پژوهش، امکانات و تجهیزات تخصصی موفق به کسب رتبه های برتر شد.

 

دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی عنوان برترین دانشکده را کسب کرد

دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی عنوان برترین دانشکده را کسب کرد

 

 این دانشکده در رتبه بندی و تعیین سطح آموزشی دانشکده های دندانپزشکی واجد دوره های تخصصی توانست رتبه های برتر را در سه حیطه آموزش، پژوهش، امکانات و تجهیزات تخصصی به خود اختصاص دهد.

این رتبه بندی برای نخستین بار است که از سوی دبیرخانه آموزش دندانپزشکی و تخصصی معاونت آموزشی وزارت بهداشت با مشارکت نمایندگان انجمن های تخصصی در سال تحصیلی ۱۳۹۴-۱۳۹۳  انجام پذیرفته است.

حیطه آموزش:

دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در رشته های تخصصی اندودانتیکس و پریودانتیکس رتبه اول و در رشته های تخصصی آسیب شناسی دهان و فک و صورت، بیماریهای دهان و فک و صورت، دندانپزشکی ترمیمی، دندانپزشکی کودکان و  رادیولوژی دهان و فک و صورت رتبه دوم را احراز کرد. همچنین در رشته تخصصی جراحی دهان و فک و صورت رتبه سوم را کسب کرد.

حیطه پژوهشی:

در این حیطه نیز براساس ارزیابی انجام شده ؛ این دانشکده توانست در رشته پریودانتیکس رتبه اول، در رشته های ارتودانتیکس، اندودانتیکس، بیماریهای دهان و فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت و  دندانپزشکی کودکان رتبه دوم و در رشته تخصصی پروتزهای دندانی رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

حیطه امکانات و تجهیزات تخصصی:

در این حیطه نیز دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی توانست در رشته تخصصی اندودانتیکس رتبه اول، در رشته آسیب شناسی دهان و فک و صورت رتبه دوم و در رشته رادیولوژی دهان و فک و صورت رتبه سوم را کسب کند.

منبع: خبرگزاری مهر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

دو + 1 =