۱۵ اسفند ۱۴۰۲

پایگاه مقالات و اخبار دندانپزشکی

آخرین خبرها

حضور دندانپزشک جوان ایرانی به عنوان نماینده آسیا

حضور دندانپزشک جوان ایرانی به عنوان نماینده آسیا در کنفرانس جهانی «دندانپزشکی کم تهاجمی»

حضور دندانپزشک جوان ایرانی به عنوان نماینده آسیا در کنفرانس جهانی «دندانپزشکی کم تهاجمی»

کنفرانس جهانی «دندانپزشکی کم تهاجمی» با حضور خبرگان بین‌المللی این رشته نوپای فوق تخصصی جهت ارایه جدیدترین پروتکل های درمانی و ابداعات تکنیکی پیشرفته در مرکز همایش های بین المللی «هتل جمیراه بیچ» دوبی در امارات متحده عربی برگزار شد.

در این همایش چهار روزه بیش از ۲۰۰ دندانپزشک از ۳۹ کشور آسیایی، اروپایی و آمریکای شمالی شرکت کردند.

سخنرانان این کنفرانس بر مبنای ابداعات و انتشارات جدیدشان در زمینه «دندانپزشکی میکروسکوپی و کم تهاجمی» از طرف هیات علمی مربوطه انتخاب می شوند. امسال سخنرانان اصلی این گردهمایی از قاره های اروپا، آمریکای جنوبی، آسیا و آفریقا بودند.

نماینده قاره آسیا، دکتر «بهنام شکیبایی» از جمهوری اسلامی ایران، به عنوان تنها ارایه کننده تکنیک های جدید «بازسازی کم تهاجمی استخوان فک در درمان های ایمپلنت» به این همایش دعوت شده بود.

به گفته سرکنسولگری ایران در دوبی، عنوان سخنرانی وی «کشیدن کم تهاجمی دندان و بازسازی حفره خالی دندان» و همچنین برگزاری کارگاه عملی شش ساعته «جراحی میکروسکوپی بازسازی کف سینوس لیفت» بود.

این دندانپزشک ایرانی یکی از بنیانگذاران جهانی جراحی های میکروسکوپی ایمپلنت به شمار می‌آید که تا کنون شیوه های جدید متعددی را در این زمینه ابداع و منتشر کرده است.

این اولین بار بود که کارگاه عملی «جراحی میکروسکوپی ایمپلنت» این محقق در آسیا برگزار می شد.

دندانپزشکان حاضر در این کارگاه از کشورهای ایران، اسپانیا، عربستان سعودی، امارات متحده عربی، روسیه و قطر شرکت داشتند.

در حاشیه این کنفرانس دکتر شکیبایی با حضور در سرکنسولگری ایران در دوبی با علیرضا بهرامی سرکنسول و برخی اعضای این نمایندگی ملاقات کرده و توضیحاتی درباره فعالیت های خود در این رشته نوپا ارایه داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

دو × 2 =